Czym jest dla mnie autyzm, czyli akcja Puzzle

Czym jest dla mnie autyzm, czyli akcja Puzzle

01.04.2021

Z uwagi na zbliżający się Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Zespole Placówek Edukacyjnych przygotowano wiele wydarzeń i akcji przybliżających tematykę autyzmu oraz wspierających osoby z autyzmem.

Jednym z takich wydarzeń była akcja zorganizowana w Przedszkolu Specjalnym nr 11 i w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 25 pt. „PUZZLE”.

Akcja miała na celu pokazanie naszych osobistych doświadczeń oraz osobistego wsparcia dla osób z autyzmem. Nauczyciele, pracownicy przedszkoli, rodzice, a także pracownicy administracji i obsługi ZPE oraz Dyrekcja zostali poproszeni o wywieszenie na drzwiach niebieskich puzzli, na których mogli napisać:

Czym jest dla mnie autyzm?

Co chciałbym / chciałabym przekazać osobom z autyzmem i ich rodzinom?

Poniżej prezentujemy zdjęcia puzzli. Treść, którą je wypełniono przepełniona jest wieloma emocjami i wyrazami wsparcia. Jeżeli któreś słowa szczególnie trafiają do Państwa albo są bliskie Państwu, zachęcamy do komentowania pod zdjęciami. Oblicza autyzmu mogą być bardzo różne, ale jednocześnie dużo jest  wspólnych elementów- dużo nas łączy!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części zdjęć http://www.zpe.olsztyn.pl/gallery/403/czy-jest-dla-mnie-autyzm-puzzle-na-swiatowy-dzien-swiadomosci-autyzmu

poprzednia aktualność następna aktualność