Uwaga Rodzice - zapraszamy do SPA :-)

Uwaga Rodzice - zapraszamy do SPA :-)

04.01.2019

W piątek 11 stycznia o godz. 12. 20 na II pietrze budynku C startuje muzykoterapia prowadzona przez Olgę Joniec,, nauczycielkę muzyki, kompozytorkę i dyplomowaną muzykoterapeutkę. - To przede wszystkim zajęcia relaksacyjne i wyciszające  - mówi Olga Joniec. Z kolei w czwartek 17 stycznia rehabilitantka Ewa Łuczak zaprasza na bardzo przydatny miniwykład pod hasłem "Zdrowe plecy". Miejsce- sala rehabilitacyjna w budynku A. 

W kolejnych miesiącach będzie równie ciekawie. 21 lutego Michalina Kłujszo - Chudzińska i Katarzyna Wasiak organizują warsztaty artterapii i relaksacji. 21 marca Joanna Mrugała poprowadzi krótki kurs rękodzielniczy tworzenia ozdób metodą filcowania. 25 kwietnia Milena Moszczyńska zaprasza na wspólne robienie oryginalnych i niepowtarzalnych kolczyków. Z kolei 23 maja uczestniczki z pomocą Anny Góry poznają tajniki pielęgnacji skóry i robienia makijażu. O miejscu i godzinie będziemy informować na bieżąco. 

Lista aktywności nie jest jednak zamknięta. Organizatorzy zapewniają, że wszystko zależy od sugestii uczestników, każdą propozycję są gotowi wcielić w czyn. Chodzi o to, żeby rodzice dzieci z ZPE mogli zamknąć stres w domu, przyjść na zajęcia i mieć czas wyłącznie dla siebie. 

poprzednia aktualność następna aktualność