Uczniowie SPDP poznali zawód kasjera

Uczniowie SPDP poznali zawód kasjera

12.02.2019

  Dnia 7 lutego 2019r. uczniowie odbyli szkolenie na kasach fiskalnych w sklepie Carrefour Polska Sp. zo.o w Olsztynie. Zapoznali się z prawidłową obsługą klienta i w praktyce dowiedzieli sie na czym polega elektroniczna obsługa kasy fiskalnej z czytnikiem. Pracowali na kasach w grupach dwuosobowych pod fachowym okiem Pań: Agnieszki Sańka, Karoliny Kwiatkowskiej, Joanny Korejwo i Magdaleny Całka. 

Uczniowie świetnie poradzili sobie z określonymi zadaniami: skanowanie towarów na czytniku kasy, wciskanie odpowiednich klawiszy na kasie, drukowanie paragonu z każdorazowym wydawaniem kupującemu. Spotkaliśmy sie z dużą  cierpliwością ze strony klientów, którzy byli bardzo wyrozumiali i serdecznie pozdrawiali uczniów. 
Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Błotnickiej Dyrektor Carrefour Polska Sp. z o.o za wspaniałe przyjęcie i serdeczną atmosferę, Pani Ewie Jabłeckiej z działu administracji ds. personalnych oraz Paniom : Agnieszce Sańka, Karolinie Kwiatkowskiej, Joannie Korejwo oraz Magdalenie Całka.

Uczniowie bardzo miło wspominają szkolenie i nie ukrywali swojej satysfakcji sprawdzenia się na nowym stanowisku pracy. Na koniec szkolenia czekał na nich słodki poczęstunek oraz niespodzianka : Pani Dyrektor wręczyła każdemu uczniowi DYPLOM SUPER SPRZEDAWCY.
 

Wyjście na szkolenie realizowane było w ramach pilotażowego projektu "Moje umiejętności - moja przyszłość zawodowa" koordynowanego przez Beatę Kołak. W wyjściu uczestniczyli także Robert Małż i Agnieszka Więczkowska. 
 

poprzednia aktualność następna aktualność