Powstała grupa wsparcia dla rodziców uczniów i absolwentów SPdP

Powstała grupa wsparcia dla rodziców uczniów i absolwentów SPdP

03.01.2024

Ostatnio odwiedzili nas wyjątkowi goście -  absolwenci SPdP Klaudia , Bartosz Alan i Grzegorz  wraz z rodzicami. Pozytywnych emocji nie brakowało. To była ogromna radość dla nas i sentymentalne spotkanie po dwóch latach ukończenia szkoły. Spotkanie okazało się doskonałą okazją, by nie tylko powspominać wspólnie spędzony czas, ale również dowiedzieć się o teraźniejszym życiu i planach na przyszłość.

Równolegle do spotkania Absolwentów z młodszymi kolegami z SPdP odbywało się spotkanie dla Rodziców byłych i obecnych uczniów naszej szkoły. Perspektywa przyszłości po zakończeniu edukacji, adaptacja do nowej rzeczywistości i zagadnienia dnia codziennego były głównymi tematami rozmów. To nowa formuła, z którą wychodzimy naprzeciw potrzebom naszej społeczności.

Cieszymy się, że inicjatywa stworzenia Grupy Wsparcia skierowanej do Rodziców spotkała się z zainteresowaniem. Dziękujemy Wam Kochani za obecność i cudowną energię!! To właśnie dzięki Wam te spotkania były WYJĄTKOWE!!! Do zobaczenia kolejnym razem !!!

poprzednia aktualność następna aktualność