Bardzo ważne słowa Dyrektora ZPE

Bardzo ważne słowa Dyrektora ZPE

31.03.2020

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Pracownicy, 

przez ostatni miesiąc nasz świat zmienił się nie do poznania. Epidemia koronawirusa z dnia na dzień zamknęła nas w domach, zmusiła do zmiany stylu życia, każdy przeżywa trudny czas. Chcę Wam jednak powiedzieć: głowa do góry, nie jesteście sami, możecie na mnie liczyć zawsze i w każdej sytuacji. Chociaż na odległość, wciąż jestem blisko Was :-)

Czuję się dumna, że radzicie sobie z trudnościami, jakie niesie ze sobą kształcenie na odległość. Dajecie sobie radę z cyfrową rewolucją w nauczaniu, która przecież planowana była na lata, a wydarzyła się w kilka zaledwie dni. Myślę o Was ciepło i jestem przekonana, że z tej wspólnej próby wyjdziemy zwycięsko. 

Proszę też - bądźcie rozważni, przestrzegajcie zaleceń, dbajcie o siebie i innych. Regularne mycie rąk i unikanie zatłoczonych miejsc jest wyrazem troski i odpowiedzialności, także za ludzi dookoła nas. Pomagajmy sobie, wspierajmy się uśmiechem, bądźmy solidarni i życzliwi dla siebie nawzajem.

Epidemia kiedyś przejdzie, kryzys minie, jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie :-) Po czasie izolacji bardziej docenimy szkołę,  możliwość bycia razem, łatwiej nam będzie cieszyć się z pozoru zwyczajnych rzeczy, jak pójście na spacer. 

Po burzy zawsze świeci najpiękniejsze słońce :-) 

 

Pozdrawiam Was

Wanda Agnieszka Jabłońska

Dyrektor ZPE

poprzednia aktualność następna aktualność