Zapraszamy na minikiermasz walentynkowy :-)

Zapraszamy na minikiermasz walentynkowy :-)

07.02.2020

Szukacie pomysłu na orginalny prezent dla ukochanej osoby?  Przyjdźcie w środę 12. 02  na kiermasz rękodzieła uczniów Zespołu Placówek Edukacyjnych. Początek o godz. 8.30 na 1 piętrze budynku C. Za nieduże pieniądze kupicie niezwykłe, piękne i funkcjonalne przedmioty.

Urocze ręcznie szyte maskotki, kwietniki - makramy, wyjątkowe kartki, obrazy z hasłami o miłości. Walentynkowe rękodzieło powstaje od kilku tygodni w pracowniach Parku Pracy ZPE, a oczywistym motywem przewodnim jest serce. Na walentynkowym stoisku znajdą się więc serca małe i duże, z drewna, mydła, materiału. Będą nawet serca zaadaptowane na poduszki czy zakładki do książek, bo kreatywność drużyny Parku Pracy jest niemal nieograniczona. Tutaj młodzież z niepełnosprawnością intelektualną uczy się podstaw prostych zawodów, z pomocą nauczycieli rozwija umiejętności społeczne. 

Całkowity dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na dodatkowe zajęcia uczniów ZPE. Kupujący wspierają więc dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami. Do zobaczenia na kiermaszu! 

poprzednia aktualność następna aktualność