Wielkie brawa dla Klaudii!

Wielkie brawa dla Klaudii!

07.10.2020

Ogólnopolski konkurs dla osób w wieku 13 - 26 lat zorganizowało Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących "Nadzieja" w Krakowie. Uczestnicy mieli za zadanie uwiecznić momenty codziennego życia w trudnym czasie pandemii i ogólnokrajowej izolacji, z naciskiem na pokazanie ludzi, którzy pracowali dla dobra wspólnego i nieśli innym nadzieję. 

Na konkurs wpłynęło 108 zdjęć z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowała Klaudia Częścik. Na konkurs wysłała zdjęcie - kolaż pod tytułem "Rozwój - radość z pomagania" . Praca zdobyła uznanie jury. Klaudię wyróżniono piątym miejscem, dyplomem i nagrodą pieniężną! 

Fotografowanie nie było jedyną aktywnością Klaudii w czasie zamknięcia szkoły. - Uczyła się online gry na keyboardzie z panią Olgą Joniec  rozwijała tanecznie przez zajęcia przez Messenger ze mną, tworzyła własne choreografie - mówi Beata Kolak, wychowawczyni. - Udziełała sie społecznie , samodzielnie inicjowała dialogi, pisała wiersze, piosenki, opowiadania  w trybie edycji komunikatora Mówik. Aktywnie uczestniczyła w życiu szkolnym - z własnej inicjatywy przygotowała kartkę urodzinowa dla kolegi , kartkę dla Pani Agnieszki Sobieszczuk, pozdrowienia  i życzenia świąteczne na Mówiku. To zdolna dziewczyna o wielkim sercu! 

Klaudia nie mówi, porozumiewa się komunikatorem Mówik. Z nagrody bardzo się cieszy, dalej zamierza rozwijać fotograficzną pasję. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

poprzednia aktualność następna aktualność