Pilne: jak pracujemy w najbliższych dwóch tygodniach?

Pilne: jak pracujemy w najbliższych dwóch tygodniach?

26.03.2021

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

informuję, że w dniach 29 marca - 9 kwietnia przedszkole specjalne pracuje stacjonarnie. Przedszkole integracyjne, szkoła podstawowa, szkoła przysposabiająca do pracy oraz liceum ogólnokształcące w ZPE pracują w trybie zdalnym.
Proszę Państwa o rygorystyczne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego jak mycie i dezynfekowanie rąk, noszenie maseczek i zachowanie wymaganych odstępów w przestrzeni publicznej. Przypominam, że do przedszkola specjalnego mogą uczęszcząc dzieci bez objawów przeziębienia czy grypy. Dopełnijmy wszelkich starań, by dzieci i młodzież jak najszybciej mogły wrócić bezpiecznie do ZPE.
Chciałabym także Państwu gorąco podziękować za cierpliwość, wytrwałość, opiekę nad dziećmi w tych trudnych czasach. Nauczyciele i pracownicy ZPE cały czas pozostają do Waszej dyspozycji, możecie się do nich zwracać z każdej sprawie i w każdej sytuacji.
O szczegółach zajęć online oraz ewentualnych zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem wychowawców grup/ klas oraz za pośrednictwem informacji zamieszczanych na stronie www.zpe.olsztyn.pl i profilu na Facebooku.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Wanda Agnieszka Jabłońska

poprzednia aktualność następna aktualność