ZPE

Fundacja Orange pomogła wyposażyć świetlicę IV


- Wszystkie dzieci tak samo zasługują na prezenty, uczniów waszej szkoły szczególnie wyróżniam  - mówił Daniel Rosiński, lider Fundacji Orange przekazując imponujące podarki. W imieniu szkoły odebrały je Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE i wicedyrektor Sylwia Przybylińska. - Dziękujemy za pomoc, za przykład, że warto pomagać - podsumowała dyrektor Jabłońska. 

Z podarowanego sprzętu od dziś korzystają uczniowie świetlicy IV, czyli gimnazjum, liceum oraz szkoły przysposabiającej do pracy. Gościom z Fundacji Orange zrewanżowali się własnoręcznie namalowanym obrazem i specjalnym dyplomem.

To nie przypadek, że zakupy idealnie wpisały się w zapotrzebowanie świetlicy IV. Książki i sprzęt wybierał nauczyciel Piotr Lemański. Fundacja Orange zapłaciła za zakup. 

Z Fundacją Orange współpracujemy od 2012 roku. Organizacja co roku obdarowuje dzieci z przedszkola gwiazdkowymi prezentami, regularnie prowadzi prelekcje nt. bezpiecznego internetu. Jeszcze raz dziękujemy za moc dobra, jakie otrzymujemy.