ZPE

Zapraszamy na wielki kiermasz świąteczny!


Swoje prace sprzedawać będą wyjątkowi uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy ZPE.  Za nieduże pieniądze kupicie 
tutaj choinki z szyszek i ziaren kawy, ozdoby w kształcie Mikołaja, bałwana czy renifera, drewniane obrazy , świąteczne wieńce. 
 
- Zapraszam w imieniu całej szkolnej społeczności, bo naprawdę warto – mówi Wanda Agnieszka Jabłońska, dyrektor ZPE. – Kupując ładne, oryginalne przedmioty pomagamy jednocześnie dzieciom z autyzmem i niepełnosprawnościami, bo cały dochód zostanie przekazany na współpracujące z ZPE Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce. 
 
Przedmioty na zdjęciach to jedynie część naszego portfolio. Dziś pokazujemy efekty finalne działań Parku Pracy I Anny Wangin, Michaliny Kłujszo - Chudzińskiej i Katarzyny Wasiak. Na kiermaszu kupicie także arcy - rękodzieła Parku Pracy II Sylwii Jankowskiej, Alicji Czernysz - Przybylak i Sergiusza Nowickiego. Do nabycia będą również oryginalne mydełka robione przez uczniów z pomocą Mileny Lewandowskiej i Anny Dec- Kwiatkowskiej oraz ręcznie malowane koszulki pod kierownictwem Barbary Dunajskiej. 
 
Kto na kiermasz nie zdąży, nie musi się niepokoić. Wyjątkowe rękodzieło będzie można nabyć na minijarmarku w Urzędzie Miasta 14 grudnia. Serdecznie zapraszamy! Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.