Spotkamy się na IX Warmińskim Jarmarku Świątecznym


Najpierw wystąpią trzej uczniowie szkoły podstawowej ZPE. Hania Drozdek- zaśpiewa "Świeć gwiazdeczko" , Marek Janus z piosenką "Święty czas", Roman Olijnyk - zagra na gitarze i zaśpiewa kolędę. Następnie na scenie zaprezentują się ich starsi koledzy z gimnazjum: Piotr Peła z utworem "Santa" i Bartosz Koziatek z piosenką "Let it snow" z repertuaru Franka Sinatry. Zapowiada się wspaniały spektakl, gorąco zapraszamy! Występ przygotowały Olga Joniec i Lucyna Kulawczuk. v

W dniach 14- 17 grudnia olsztyńska starówka po raz dziewiąty przeobrazi się w magiczną gwiazdkową krainę. Organizator Warmińskiego Jarmarku Świątecznego - Urząd Miasta - przygotował wiele różnorodnych atrakcji. Tradycyjnie nasza szkoła włącza się w uroczystość.

W piątek 15 grudnia około godz. 17.50  na Scenie Staromiejskiej pojawią się nasi uczniowie. Dzieci przygotowane przez Olgę Joniec i Lucynę Kulawczuk zaśpiewają kolędy i piękne bożonarodzeniowe piosenki. Zapowiada się ciekawy występ! Przyjdźcie i zobaczcie naszą reprezentację na żywo.